ייצור דוד קיטור – המיכל תעשיית דודים בע”מ

.jpg - המיכל תעשיות דודים בע"מ

חברת המיכל תעשיית דודים בע”מ היא יצרנית דוד קיטור המובילה בישראל. החברה מייצרת דודי קיטור לפי קודים בינלאומיים והיא מוסמכת ע”י מכון התקנים הישראלי לייצור מיכלי לחץ. כמו כן, משמשת חברת המיכל כיצרנית והספקית המובילה לכיפות (Dished-ends) פלדה ופלב”ם ,לכל יצרני מיכלי המתכת בישראל.

חברת המיכל תעשיית דודים בע”מ מייצרת דוד קיטור לספיקות של עד 17 טון/שעה קיטור בלחצים של עד 30 אטמוספרות. כמו כן, ריצפת הייצור של המפעל בעלת כושר לייצר כיפות למיכלי לחץ עד לקוטר של 5000 ממ’ בעובי של עד 25 ממ’. שילוב של תוכנות, שפותחו במפעל, עם תוכנת שרטוט מתקדמת, מאפשר הנפקת שרטוטים מפורטים לריצפת הייצור ומבטיח עקיבות ורמת איכות גבוהה בכל שלבי הייצור.

כל הריתוכים המבוצעים במפעל מצולמים ברנטגן ומתועדים. בדיקות הדודים והתיעוד מבוצעים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר לייצור דודי לחץ, הן ע”י צוות מהנדסים מקומי והן ע”י מכון התקנים הישראלי. תהליך זה מבטיח, באופן בלתי מתפשר, את רמות האיכות והבטיחות של דודי הקיטור מתוצרת חברת המיכל.

חברת המיכל תעשיית דודים בע”מ מוסמכת ע”י מכון התקנים הישראלי לייצור דודי קיטור ומיכלי לחץ לפי מפמ”כ 430 ולעמידה בדרישות תקן האיכות 2000- ISO 9000.

כל התהליכים במפעל מתנהלים בהתאם לדרישות התקנים הללו.

111 - המיכל תעשיות דודים בע"מ

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר:

פרטי קשר:

דוא”ל:  [email protected]

הפרת, 2 א.ת. יבנה

טל: 03-5599522

פקס: 03-5599544