מחברים מתכתיים

בהתאם לעיצוב, ההידוק החיצוני מעוצב בצורה כזו שהמחבר פועל רק כמפרק יחיד, או יכול לספוג תנועות זוויתיות מסביב כמפרק אוניברסלי. בדרך כלל, 2 או 3 מפרקי התפשטות זוויתיים מותקנים בחתך צינור כדי לפעול יחד כמערכת מפרקים וכדי לפצות על התנועות המתרחשות. מפוח נירוסטה רב קירות; זמין בגרסאות עבור צינורות מדריך, חומרים מיוחדים ותמונות אחרות של צינורות אוגן חריגים.

בתוכנית הסטנדרטית שלנו יש לנו 3 סוגים של מחברי התפשטות לכל שלב לחץ וקוטר נומינלי, אשר נבדלים זה מזה בספיגת תנועה קטנה, בינונית וגבוהה. ניתן להתאים בקלות את הסוגים הסטנדרטיים לצרכים האישיים שלך.

מחברים מבד טכני

LBH מציעה סדרה של סוגים סטנדרטיים של מחברי התפשטות מבד טכני יחד עם מספר רב של עיצובים מיוחדים. מחברי התפשטות מבד טכני בהתאמה אישית זמינים בכל הגדלים והצורות לכל יישום – החל מפוח יחיד למערכות אוורור וכלה במפרקי הרחבה רב שכבתי מתקדמים לפליטה של טורבינת גז (ראה להלן). הגורם המשותף הוא תמיד אומנות, שימוש בחומרים מעולים והכרת כוחות ומגבלותיהם.

מחברים מטפלון

מפרקי הרחבת PTFE משמשים לפיצוי על תנועה, כיוון מוטעה ו / או רטט במערכות צנרת. באופן כללי יותר התפתלויות בעיצוב המפרק, כך גדל הטווח של תנועות שהוא יכול לפצות. אסור להשתמש במפרקי הרחבה אף פעם לפצות על סיבוב סביב ציר הצינור

מחברי התפשטות Resistoflex עשויים קונטור של TEFLON® PTFE שחול מודבק על ידי תהליך פטנט בלעדי. הם עמידים בפני קורוזיה,
ללא הזדקנות, עם חיי גמישות יוצאי דופן ואמינות שאין כמוהו. הם מציעים קצב קפיצים נמוך להגנה על זכוכית, גרפיט או FRP רגישים ללחץ ציוד ובעלות חסכונית. מפרקי הרחבת PTFE מפותלים מתרחבים מעל האגפים כדי לבטל את הצורך באטמים נפרדים.

מחברי התפשטות מתכתיים
תוצרת WITZENMANN

3 4 - מחברי התפשטות
צפייה

מחבר התפשטות מאריגי בד טכני
תוצרת LBH

4 2 - מחברי התפשטות
צפייה

מחבר התפשטות מטפלון
PTFE תוצרת RESISTOFLEX

4 9 - מחברי התפשטות
צפייה

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר:

פרטי קשר:

דוא”ל:  [email protected]

הפרת, 2 א.ת. יבנה

טל: 03-5599522

פקס: 03-5599544