55 - צינור טפלון גמיש לתעשיה הכימית

צינור טפלון גמיש בעל מבנה מיוחד דגם PHARMALINE
ו- PHARMALEX לתעשיה הכימית

צינור טפלון גמיש לתעשיה הכימית

Aflex Hose Ltd logo highres - צינור טפלון גמיש לתעשיה הכימית

צינור Pharmaline תוכנן ופותחו על מנת לספק ללקוחות מוצר משופר, סטרילי ברמה גבוהה מאוד, הצינור משלב בו את כל התכונות והצרכים ליישומי פארמה וביוטק, במיוחד הצורך בגמישות משופרת. Pharmaline נותן פיתרון במיוחד ביישומים הכוללים חיטוי חוזר ונשנה ועיקור.
צינור גמיש בנוי מקדח חלק ברמת ליטוש של מראה ועם שטח פנים חיצוני גלי, תיל אל חלד וחיזוק של רשת נירוסטה, בנוסף יש כיסוי עבה של גומי הנמתח על החלק החיצוני של הצינור וטקסט מודפס עליו לפי דרישת הלקוח.
צינורות N ו- X של פארמלין מיועדים להחליף צינורות גומי סיליקון קונבנציונליים ביישומי העברת נוזלים פרמצבטיים, כימיים ומזון בהם צינור הגומי סיליקון אינו מתפקד בהתאם לדרישות היישום. זה יכול לנבוע מדרישה לשיפור ביצועי מחזור החיים האוטומטי, או לשיפור העמידות הכימית, או לשיפור הניקיון הפנימי. יהיו התנאים אשר יהיו, צינורות פארמלין נותנים את הפיתרון.

Portable document format Adobe PDF 630x450 630x450 - צינור טפלון גמיש לתעשיה הכימיתUK-Pharmaline-N-and-X-06.12.16-Rev-10

מאפיינים:

• עמידות כימית מצוינת
PTFE ידוע כחומר העמיד ביותר לכימיה ידוע. רק מעט מאוד חומרים חריגים מאוד תנאים יכולים להשפיע עליו, כמו גז פלואור בטמפרטורה גבוהה ולחץ ונוזל, רותח נתרן מתכת. לכן ניתן להשתמש בצינורות מרופדים מסוג PTFE למגוון רחב יותר של כימיקלים מכל סוג אחר של צינור, מה שהופך אותו לאידיאלי בחירה עבור יישומים כימיים מאכלים מאוד ויישומי רב-ייצור.
• משטח שאינו מקל השימוש ב- PTFE כמשטח למוצרי כלי בישול יש הדגים לעולם כמה קל לנקות את PTFE משטחים הם. משמעות הדבר היא כי ניתן לנקות צינורות מרופדים עם PTFE 100% נקיים מהר יותר, בקלות ובאמינות מכל סוג אחר של צינור.
• טווח טמפרטורות מעולה אפליקציית כלי הבישול מדגימה גם אפשרות אחרת התכונות הרבות של PTFE – עמידות לטמפרטורה. PTFE עצמו
יכול לשמש בתור תוחם צינור בטמפרטורות של  150˚C
עד + 260˚C, תלוי בעיצוב הצינור וב- תנאי יישום. זהו טווח הטמפרטורות הרחב ביותר של כל גומי או פלסטיק חומר בטנה צינור.
• התנגדות חשמלית גבוהה מאוד לרוב החיווט החשמלי לחלל והחלל יש כיסוי PTFE, עקב ההתנגדות החשמלית המצוינת של PTFE. נכס זה הוא עם זאת, חיסרון ביישומי צינורות מסוימים שבהם קיים סיכון לפתח מטען אלקטרוסטטי בתוך ה- צינור נשא. אפלקס צינור פיתח חומר שאינו מזהם, פתרון תואם FDA ו- USP Class VI לבעיה זו.
• עיצוב צינור
הבעיה היחידה עם PTFE כחומר בטנה צינור היא הטובה ביותר באופן שניתן לשלב אותו בעיצוב הצינור. לאפלקס צינור יש שיא מוכח של הצלחה בארבעים השנים האחרונות

חזרה לכל מוצרי צנרת גמישה לתעשייה

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר:

דוא”ל:  [email protected]   טל: 03-5599522